gabinet masażu

Czujesz się zmęczona po całym dniu pracy? Jesteś zestresowana nawałem obowiązków? A może po prostu chciałabyś na chwilę oderwać się od ponurej codzienności i zrelaksować się w weekendowe popołudnie? Jeśli tak – masaż jest dla Ciebie! To prawdziwa uczta nie tylko dla ciała, ale przede wszystkim dla ducha!

Jak działa masaż?

Masaż sprawia, że naczynia skórne ulegają rozszerzeniu, a skóra i znajdujące się w niej gruczoły zostają lepiej odżywione. Co więcej, przyspiesza obieg krwi i chłonki, co pozytywnie wpływa na wydalanie produktów przemiany materii. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim masaż likwiduje objawy zastoinowe i wchłania obrzęki. Pomaga organizmowi regenerować się i stymuluje go do samouzdrawiania.

Masaż zamiast leczenia?

To, że masaż pomaga odzyskać urodę, nie wzbudza kontrowersji. Jednak czy można nim zastąpić leczenie? Zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi odpowiednio przeprowadzony masaż może mieć takie same skutki, jak leczenie farmakologiczne lub chirurgiczne. W niektórych przypadkach jest to bardzo cenne uzupełnienie podstawowych zabiegów.

Każdy masaż działa?

Masaż uśmierza bóle, zwalcza cellulit, usuwa stres, wzmacnia odporność, łagodzi napięcia mięśniowe. Warunek jest jeden – musi być odpowiednio dobrany do danej osoby i musi być wykonany przez profesjonalistę. Nieodpowiednio przeprowadzony masaż może doprowadzić nawet do kalectwa. Zatem wybierz sprawdzony gabinet masażu, umów się na spotkanie i ciesz się chwilą relaksu.

http://amon.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/pexels-photo.jpghttp://amon.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/pexels-photo-300x300.jpgAdrian KarpackiZdrowie i urodagabinet masażu,masaż,profesjonalny masaż
Czujesz się zmęczona po całym dniu pracy? Jesteś zestresowana nawałem obowiązków? A może po prostu chciałabyś na chwilę oderwać się od ponurej codzienności i zrelaksować się w weekendowe popołudnie? Jeśli tak – masaż jest dla Ciebie! To prawdziwa uczta nie tylko dla ciała, ale przede wszystkim dla ducha! Jak działa...