Znany deweloper Marcin Gutaj przerobił domy na apartamenty

Co można zrobić w sytuacji, gdy zaplanowana sprzedaż domów nie odniesie skutku? Pan Marcin Gutaj, prezes firmy deweloperskiej Magnolia ma na to odpowiedź! Przedstawiamy historię pewnego osiedla w Lesznowoli oraz nietuzinkowych pomysłów na to, aby firma wciąż prosperowała znakomicie.

Doskonałe pomysły, kreatywne rozwiązania

Firma pana Marcina Gutaja Magnolia zajmuje się między innymi sprzedażą domów. Jak to w handlu wszelkiego rodzaju nie zawsze zaplanowany scenariusz się sprawdza – tak było również w tym przypadku. Dwa domy nie zyskały kupców, jednak pan Marcin Gutaj wpadł na ciekawy pomysł. Postanowił przerobić domy na apartamenty stworzone z myślą o osobach, które pragną spędzić czas w podwarszawskiej Lesznowoli. Apartamenty można wynająć na krótki okres, a dzięki znakomitej komunikacji z Warszawą są idealnym miejscem na krótki pobyt.

Apartamenty wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

Pomysł, który zaproponował pan Marcin Gutaj okazał się strzałem w dziesiątkę. Projekt  B&B Magnolia Apartments to kompleks 9 budynków, które proponują różne rozmiary. Zostały zaprojektowane przez specjalistów z Wielkiej Brytanii, co zdecydowanie wpływa na oryginalność apartamentów. Dodatkowo goście mogą cieszyć się zielonym terenem oraz miejscem dla dzieci. Całość jest ogrodzona, co wzbudza poczucie bezpieczeństwa pozwalając delektować się wczasami. Całość została dokładnie przemyślana, nic więc dziwnego, że pan Marcin Gutaj i jego firma odnoszą sukcesy w świecie deweloperskim.

Adrian KarpackiBez kategorii
Znany deweloper Marcin Gutaj przerobił domy na apartamenty Co można zrobić w sytuacji, gdy zaplanowana sprzedaż domów nie odniesie skutku? Pan Marcin Gutaj, prezes firmy deweloperskiej Magnolia ma na to odpowiedź! Przedstawiamy historię pewnego osiedla w Lesznowoli oraz nietuzinkowych pomysłów na to, aby firma wciąż prosperowała znakomicie. Doskonałe pomysły, kreatywne rozwiązania Firma...